آبنما منحنی

  1. صفحه اصلی
  2. /
  3. گالری آبنما حرفه ای
  4. /
  5. آبنما منحنی

آبنما منحنی به آبنما هایی گفته می شود که در این آبنما ها مسیر جرکت آب به صورت هلالی می باشد . حرکت کرو مانند  آب در این نوع آبنما سبب افزایش جلوه گری آن می شود که چشم هر بیننده را به خود خیره می کند. یکی از زیباترین انواع آبنما منحنی آبنمای جامپینگ جت می باشد که در آن آب خروجی از نازل های جمپینگ جت به صورت میله ای شیشه ای مسیری منحنی شکل را طی کرده و در نهایت فرود می آید . از دیگر انواع چشمگیر این آبنما آبنمای تونل آب می باشد که در آن آب خروجی از نازل های کومت به صورت هلالی شکل مسیر خود را طی کرده و ایجاد یک تونل آب می کند.

در بسیاری از آبنماهایی که برای فضاهای داخلی مانند آبنمای داخل لابی هتل ها و یا آبنما داخل مراکز خرید می توان از این مدل آبنما استفاده نمود . زیرا این مدل آبنما علاوه بر سادگی دارای یک زیبایی منحصر به فردی می باشد . به عنوان مثال آبنمای جامپینگ جت یک انتخاب بسیار مناسب از آبنمای منحنی می باشد که قابلیت استفاده در فضاهای داخلی و خارجی را دارا می باشد .

این مدل آبنما دارای گستردگی زیادی می باشد . یکی دیگر از پر کاربرد ترین آنها آبنمای رینگ می باشد که به صورت دایره ای نصب می شود و آب خروجی از نازل ها پس از طی مسیر هلالی به مرکز حوضچه آبنما می ریزد . امروزه پکیج های آبنمای رینگ یکی از پر کاربرد ترین انواع آبنماهای شهری می باشد .

فهرست