نازل های کلاسیک

  1. خانه
  2. /
  3. محصولات آبنما حرفه ای
  4. /
  5. نازل ها
  6. /
  7. نازل های کلاسیک

جلوه های ثابت آب

نازل های کلاسیک دارای یک رفتار ثابت، از پیش تعیین شده هستند. این نازل ها همرا با پمپ های کلاسیک،جلوه های ثابتی از آب را ایجاد می کنند. ترکیب این نازل با پمپ های قابل کنترل باعث ایجاد امکانات بیشتری برای تعامل می شود.استفاده ترکیبی و یا تکی این نازل ها می تواند فضای چشم نواز و جلوه ای زیبا از حرکت و صدای آب را ایجاد کند.

نازل آتشفشانی

پاشش سوزنی آب

نازل های جمعی

پاشش سوزنی آب

نازل های قاصدک

پاشش قاصدک گونه آب

نازل های لبخند

پاشش سوزنی آب

نازل های بابزنی

پاشش سوزنی آب

نازل پرده آب

پاشش آب به شکل پرده نمایش

نازل پنجه ای

پاشش پنجه ای شکل آب

نازل چرخشی

پاشش آب به شکل رقص شیطان

نازل رشته ای

پاشش سوزنی آب

نازل هالوجت

پاشش آب تا ارتفاع زیاد

از نازل های کلاسیک در طراحی آبنما های مدرن همانند استخرها و آبنماهای قدیمی می توان استفاده کرد.ترکیب نازل های کلاسیک و پمپ های قابل کنترل آبنما سبب تولید افکت های تعاملی بسیاری می گردد.وجود فواره ها و نازل های مختلف با انواع و اقسام خروجی ها در اشکال و اندازه های گسترده و نیز وجود تجهیزات گوناگون آبنما در اندازه های مختلف سبب فراهم شدن انواع گوناگونی از طراحی ها می شود.
از امکانات نازل های کلاسیک خلق فواره های با شکوه آبنما می باشد فواره هایی با خروجی آب شبیه به گل و یا فواره هایی با خروجی باریک و یا قطور و قدرتمند و یا نازل هایی با خروجی منحنی شکل و هزاران نوع از خروجی های مختلف همگی را به کمک نازل های کلاسیک جادوی رقص آب می توانید تجربه کنید. پیشنهادات استاندارد ما همراه با طرح های بسیار زیاد که همه نیاز های شما را بر آورده می کنند.
علاوه بر این شرکت جادوی رقص آب توانایی طراحی و ساخت هر نوع نازل با توجه به نیاز مشتری را دارا می باشد.

فهرست