محصولات و تجهیزات آبنما حرفه ای

آبنما حرفه ای – آبنما یکی از مهم ترین اجزای معماری ایرانی به ویژه در طراحی باغ های ایرانی بوده است. وجود آبنما در شهر ها نمادی از رودها و چشمه ها می باشد علاوه بر این استفاده از المان آب و نور در طراحی شهر ها و فضاهای شهری همانند پارک ها و فضای سبز و میدان ها سبب ایجاد آرامش و خلق فضایی آرام و دلنشین در روح هر بیننده و رهگذری می شود.

امروزه در سراسر جهان و به خصوص در شهرهای بزرگی همانند پاریس و زوریخ و لاس وگاس شاهد وجود آبنماهایی بسیار وسیع و چشمگیر می باشیم. استفاده از آبنما و المان آب در پارک ها و میدان های کشورمان نیز از گذشته های دور وجود داشته و می توان به عنوان نمونه به استفاده گسترده از المان آب در بناهای تاریخی شهر اصفهان و یا شیراز اشاره نمود و این امر تا به امروز نیز وجود داشته و در بسیاری از پار کها و میدان هایی که در دهه های اخیر ساخته شده اند همانند آبنمای میدان آزادی تهران آبنمای پارک ملت تهران و یا میدان فلکه آب مشهد و… آبنما و المان آب به نوعی وجود دارد. بنابر این آبنما و المان های آب به نوعی جز جایی ناپذیر معماری شهری می باشند.
این بخش شامل محصولات مرتبط با تجهیزات آبنما حرفه ای و کلیه لوازم و متعلقات لازم جهت طراحی و ساخت یک آبنما ساده و یا آبنمای قابل کنترل همانند آبنما های ریتمیک و یا آبنما های موزیکال یا آبنمای کف خشک می باشد. کلیه تجهیزات آبنما شامل انواع پمپ ها نازل ها چراغ ها و سایر تجهیزات همانند تجهیزات کنترلی مانند سخت افزار و نرم افزار کنترلی آبنما و اطلاعات و جزئیات لازم جهت طراحی و استفاده و راه اندازی آنها در این بخش موجود می باشد.

فهرست