روشنایی و متعلقات

  1. خانه
  2. /
  3. محصولات آبنما حرفه ای
  4. /
  5. روشنایی و متعلقات

چراغ آبنما یکی از مهم ترین تجهیزات در آبنمای موزیکال و یا آبنمای شهری می باشد . استفاده ازچراغ ضد آب دارای استاندارد IP-68 یک ضرورت می باشد .با ایجاد روشنایی در آبنما اجسام و اشکال با رنگ ها و تابش نور در تاریکی روح و جلوه می یابند . یک زیر ساخت منحصر به فرد که به صورت هوشمند کنترل می شوند تجلی جلوه های مختلف نور را امکان پذیر می سازد.

 

تکنولوژی DMX LED
روشنایی آبنما

دارای تکنولوژی DMX

نورپردازی و روشنایی آبنما

نورپردازی و روشنایی در آبنما و استخر یکی از بخش های مهم می باشد. با استفاده از نورپردازی مناسب و استفاده از چراغ های استخری توکار می توان جلوه استخر و آبنما را در هنگام شب چندین برابر نمود.

استفاده از چراغ هایی که با استفاده از تکنولوژی LED ساخته شده اند سبب افزایش طول عمر کارکرد چراغ و افزایش شدت روشنایی و کاهش مصرف انرژی می گردد.طیف رنگ های قابل تولید توسط چراغ های LED مخصوص آبنما بسیار گسترده می باشد و این گستردگی سبب ایجاد رنگ های سبیار جذاب و دیدنی در جلوه های مختلف آب خروجی از نازل های آبنما می گردد.از دیگر امکانات موجود در چراغ های تولیدی توسط جادوی رقص آب وجود تکنولوژی ارتباطی DMX در چراغ های RGB و چراغ های LED تک رنگ می باشد که سبب تسریع در نصب چراغ ها و امکان کنترل بسیار ساده آنها توسط دو رشته کابل ارتباطی می گردد.

تکنولوژی DMX در چراغ آبنما

تکنولوژی DMX استفاده شده در چراغ های LED جادوی رقص آب یکی از بروزترین تکنولوژی ها در امر کنترل تجهیزات نورپردازی می باشد که علاوه بر کاهش هزینه های کابل کشی سبب فراهم کردن امکانات بسیار زیادی جهت ارتباط و کنترل روشنایی آبنما مجهز به تکنولوژی DMX می گردد.

فهرست