نازل های قابل کنترل

  1. خانه
  2. /
  3. محصولات آبنما حرفه ای
  4. /
  5. نازل ها
  6. /
  7. نازل های قابل کنترل

جلوه های متحرک آب

نازل های قابل کنترل را می توان به صورت گروهی یا تکی توسط سیستم کنترلی کنترل و راه اندازی نمود.

آب هزاران جلوه دارد گاهی با سرعتی زیاد به آسمان پرتاب می شود و سپس از هم گسسته و تبدیل به حبابهای گسترده می شود و یا اینکه کاملا آرام و ملایم حرکت می کند همه اینها به کمک نازل های جادوی رقص آب انجام می شود.

جمپینک جت

تبدیل آب به میله ای شیشه ای که نور را در خود حبس می کند

واریو سوییچ

قطع و وصل آب در زمان کمتر از ۰٫۱ ثانیه

مولتی دایرکشن ۱D

درایو تک جهت حرکت آب

مولتی دایرکشن ۲D

درایو دو جهت حرکت آب

نازل هول

نازل راه اندازی شده با فشار هوا

واریو جت

افکت قابل کنترل متغییر و متحرک آب

آبنما نوشتاری

نمایش اشکال و تصاوبر با ریزش آب

مه ساز

جلوه های زیبای مه و نور

آب و آتش

نمایش زیبای آب و آتش در یک نازل

هر مکانی دارای فضایی خاص و منحصر به فرد برای خود می باشد مثلا یک میدان عمومی در مرکز شهر پاریس جلوه ای کاملا متفاوت با میدانی در قلب شهر دبی دارد علاوه بر این طراحی هنری پارک ها می تواند احساس آرامش و آسودگی و تندرستی بیشتری درون انسان ایجاد کند.

فواره های تولیدی جادوی رقص آب به شما این امکان را میدهد که از آنها در جهت خلق فضایی خاص و به یاد ماندنی استفاده کنید و تجربه ای خاص را به کمک آب ایجاد کنید و از آب نما به عنوان بهترین و به یاد ماندنی خاطره آن مکان استفاده کنید.

ما نازل های کلاسیک را از نازل های قابل کنترل مجزا می کنیم نازل های قابل کنترل آن دسته از نازل های می باشند که برای ارائه طیف وسیعی از خروجی ها به صورت الکترونیکی کنترل می شوند .

به عنوان مثال نازل مولتی دایرکشن که به وسیله پروتکل ارتباطی DMX کنترل می شود را می توان جهت و سرعت چرخشش و میزان چرخش هر کدام از این نازل را به صورت مجزا نسبت به سایر نازل ها کنترل کرد و هر کدام از این نازل ها در جهت دلخواه با سرعت دلخواه حرکت کنند.

فهرست