آبنما پرده آب

  1. صفحه اصلی
  2. /
  3. گالری آبنما حرفه ای
  4. /
  5. آبنما پرده آب

پرده نمایش آب یا به عبارت دیگر آبنما پرده آب و یا آبنما تصویری یکی از انواع آبنما های پرکاربرد و مدرن می باشد .از این آبنما می توان به منظور نمایش فیلم و لیزر شو استفاده نمود .تحقق پویایی در آب و ایجاد اثرات جادویی با آب، یک تجربه پرشور برای ما برای چندین سال بوده است. از زمان تأسیس، محصولات به طور مداوم ایجاد شده است و این روند همچنان در آیندۀ با خلاقیت توسعه خواهد یافت.

از این آبنما می توان در محیط هایی مانند دریاچه های مصنوعی و یا در کنار اسکله ها و ساحل های تفریحی برای نمایش فیلم ها و لیزر شو ها استفاده نمود . آبنما پرده نمایش آب علاوه بر نازل پرده نمایش و یا به عبارت دیگر نازل آبنما تصویری شامل نازل های دیگری نیز می شود که اب خروجی از آنها به صورت پرده ای شکل می باشد . به عنوان مثال در نازل های بادبزنی نیز آب خروجی از نازل به شکل پرده ای می باشد و یا در نازل واریو جت نیز آب به صورت پرده ای باریک از نازل خارج می شود.

به طور کلی می توان گفت بهترین نازل پرده نمایش نازل هایی می باشد که آب را به صورت پرده ای نیم دایره ای در خروجی خود همانند یک پرده سینما ایجاد می کنند و این پرده نمایش گسترده از آب همانند یک سینمای آبی می باشد که می توان بر روی آن فیلم و یا هر تصویر دیگری را نمایش داد.

این آبنما می تواند یکی از جذاب ترین و با دوام ترین آبنماهای قابل طراحی و ساخت برای فضاهایی مانند اسکله های تفریحی و یا دریاچه های مصنوعی باشد که چشم هر ناظر وبیننده را به خود خیره نماید.

فهرست