گالری آبنما حرفه ای

  1. صفحه اصلی
  2. /
  3. گالری آبنما حرفه ای

گالری آبنما شامل انواع مدل های آبنما و نمونه کارهای انجام شده می باشد .تحقق پویایی در آب و ایجاد اثرات جادویی با آب، یک تجربه پرشور برای ما برای چندین سال بوده است. از زمان تأسیس، محصولات به طور مداوم ایجاد شده است و این روند همچنان در آیندۀ با خلاقیت توسعه خواهد یافت. رویکرد ما در طراحی و ساخت تجهیزات آبنما بر پایه کیفیت ، دوام و کارایی می باشد بنابراین همواره سعی بر این داریم تا بهترین محصول را با بهترین کیفیت و کارایی برای مشتریان خود فراهم نماییم.

گالری آبنما شامل انواع مدل های آبنما قابل طراحی و اجرا می باشد که این آبنما ها شامل انواع آبنمای شهری مانند آبنمای موزیکال آبنمای زیر سطحی یا آبنمای کف خشک و آبنمای هارمونیک یا ریتمیک می باشد .

علاوه بر این در بین انواع آبنماهایی که در گالری آبنما موجود می باشد آبنماهای پرده آب یا آبنمای آبشار ، آبنمای دیواری که بر روی دیوار اجرا می شود و یکی از آبنماهای مدرن می باشد ، آبنمای ماتریسی ، آبنمای منحنی که در واقع همان آبنمای جامپیمگ جت می باشد و آبنمای نوشتاری که به عبارت دیگر آبنمای آبشار حروف و یا آبنمای پرده نمایش که برای نمایش فیلم و لیزر شو استفاده می شود نیز موجود می باشد . کاربرد اصلی گالری تصاویر آبنما و نمونه کارهای آبنما برای ایده گرفتن در هنگام طراحی و ساخت انواع آبنما می باشد . لزوم استفاده از طرح های بالا در زمان طراحی آبنما برای این منظور می باشد که طراح با استفاده از نمونه کارهای ارائه شده از طرحی مناسب و قابل اجرا با توجه به مشخصات و ویژگی های فضای مورد نظر استفاده نماید. علاوه بر این مشاهده خروجی نهایی هر آبنمایی می تواند به ایجاد تجسم دقیق در ذهن طراح آبنما کمک نماید.

فهرست