1. خانه
 2. /
 3. محصولات آبنما حرفه ای
 4. /
 5. نازل ها
 6. /
 7. نازل های کف خشک

نازل های کف خشک

ویژگی های برتر محصول
 • دارای بدنه استیل ضد زنگ .
 • امکان نصب سریع و آسان .
 • دارای دو سال گارانتی تعویض .
 • امکان نصب و کنترل به صورت تکی و گروهی .
 • دارای قابلیت کنترل به وسیله باس ارتباطی DMX-512 .(در صورت درخواست)
 • دارای دو عدد چراغ LED هفت رنگ(RGB).
 • دارای شیر برقی استیل.
 • با افتخار طراحی و ساخت ایران.
نازل های کف خشک
نازل کف خشک
نازل کف خشک
نازل های کف خشک

توضیحات محصول

خلق محیطی شاد ومهیج با جلوه ای خاص از رقص آب

نازل های کف خشک یکی از نارل های قابل کنترل در  آبنما های مدرن می باشند .

امروزه استفاده از آبنماهای کف خشک رو به افزایش می باشد. از ویژگی های این نازل های تولید جادوی رقص آب استفاده از بدنه استیل ضد زنگ و شیر برقی استیل می باشد. علاوه بر این قابلیت کنترل به صورت تکی یا گروهی با پروتکل ارتباطی استاندارد DMX که یک پروتکل استاندارد ارتباطی در تمام شرکت های بزرگ تولید کننده تجهیزات آبنما می باشد و این قابلیت امکان کنترل این نازل ها با هر نرم افزار و سخت افزاری که دارای پروتکل استاندارد DMX باشد را می دهد.چراغ های استفاده شده در این نازل از نوع RGB مولتی کالر می باشند که دارای استاندارد حفاظتی IP-68 می باشند و در برابر نفوذ آب مقاوم می باشند.

نازل های آبنمای کف خشک از هر نظر با سایر نازل ها متفاوت می باشند . این نوع آبنما برای ایجاد فواره ای خاص و منحصر به فرد طراحی و ساخته شده است زیرا بر خلاف سایر آبنماها در آبنماهای کف خشک ،نازل آبنما در کف و هم سطح با سطح اصلی معبر یا محوطه نصب می گردد و همانند دیگر آبنماها که دارای یک حوض می باشند و نازل ها و تاسیسات و تجهیزات آبنما درون آن نصب می شوند نمی باشد.
واژه کف خشک بر گرفته از لغت (Dry Deck) می باشد و از این جهت به این آبنما آبنمای کف خشک گفته می شود که اصطلاحا سطح یا کف این آبنما بر خلاف آبنماهای درون حوضچه ها خشک می باشد البته در هنگام کارکرد آبنما کف خشک کف سطحی که آبنما در آن نصب شده است مرطوب و خیس می باشد. ولی اینگونه نیز نمی باشد که نازل در آب مستغرق شود و سطح پوشیده از آب گردد. بلکه با وجود روزنه های بسیار در سطح نازل کف خشک آب خروجی از نازل به سرعت به درون مخزنی که در زیر آبنما طراحی و اجرا شده است باز می گردد.

خصوصیات محصول

یکی از ویژگی های منحصر به فرد و خاص آبنمای کف خشک که زیبایی و جلوه آنر مضاعف می کند این است که کلیه تجهیزات و تاسیسات کنترل و راه اندازی آبنما کف خشک در زیر سطح نصب شده و از دید بیننده آبنما پنهان می باشد و بیننده تنها آبی که از نازل کف خشک خارج می گردد را مشاهده می کند. همانند چشمه ای جوشان و در حال فوران از دل سنگ فرش زمین که شب هنگام به رنگ های مختلف و زیبا آراسته شده است و به سوی آسمان می رود .

وجود چراغ های LED مولتی کالر در نازل های کف خشک تولید جادوی رقص آب علاوه بر افزایش عمر عملکرد این چراغ ها سبب ایجاد طیف وسیعی از رنگ ها با شدت روشنایی مناسب برای دیده شدن وجلوه گری در هنگام تاریکی شده است.

از دیگر ویژگی های نازل های کف خشک جادوی رقص آب این می باشد که بدنه و کلیه تجهیزات این نازل از جنس استیل ضد زنگ می باشد که دراری طول عمر بسیار طولانی و استحکام بسیار بالایی می باشند.

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد این نازلهای جادوی رقص آب که بر روی تولیدات سایر شرکت ها موجود نمی باشد وجود سیستم کنترل مخصوص بر روی این نازل با پروتکل ارتباطی DMX-512 می باشد که این پروتکل یک پروتکل ارتباطی استاندارد می باشد .

امکان نصب سریع و آسان و همینطور تعمیر و نگهداری بسیار آسان به وسیله دو عدد قلاب مستحکم نصب شده در طرفین نازل کف خشک از ویژگی های دیگر این نازلها می باشد.

علاوه بر این نازلهای جادوی رقص آب قابلیت نصب نازل های مختلفی را در خروجی خود دارا می باشد از جمله آنها نازل فوم یا نازل های حجمی و یا نازل کومت.

امروزه استفاده از آبنماهای کف خشک رو به گسترش می باشد زیرا این آبنما ها می توانند محیطی شادی آور برای بازی کودکان در بازارها و یا پارک ها ایجاد کنند .

استفاده از پروتکل ارتباطی DMX-512 در این نازلها سبب کاهش حجم سیم و کابل ارتباطی بین تابلو برق اصلی آبنما و نازل های کف خشک می شود که این نه تنهای یک مزیت موجود در نازل های کف خشک جادوی رقص آب می باشد بلکه رفته رفته نیاز استفاده از این پروتکل ارتباطی در سایر تجهیزات آبنما موزیکال نیز بیشتر احساس می شود.

اطلاعات فنی

جزئیات فنی

فهرست