1. خانه
 2. /
 3. محصولات آبنما حرفه ای
 4. /
 5. نازل ها
 6. /
 7. نازل های کلاسیک
 8. /
 9. نازل کسکید

نازل کسکید

ویژگی های برتر محصول
 • جلوه ای پر جنب و جوش و چشمگیر از پاشش آب
 • نازل ترکیب کننده اکسیژن در آب
 • دارای فلنج قابل تنظیم
 • وابسته به سطح تراز آب
نازل کسکید
نازل کسکید - نازل کاسکید
نازل کسکید - نازل کاسکید

توضیحات محصول

نازل کسکید یا کاسکید یکی از پرکاربردترین نازل ها در آبنماهای کلاسیک می باشد. واژه کسکید (Cascade) در لغت به معنی آبشار و یا ریزش به شکل آبشار می باشد . نازل کسکید جلوه ای پر جنب و جوش و چشمگیر را از پاشش آب در فضاهای بیرونی ایجاد می کند.

تصویری گیرا و جذاب که سر زندگی و انرژی را در محیط تدائی می کند . چنانچه این نازل در ارتفاع صحیح و دقیق نسبت به سطح تراز آب موجود در آبنما نصب شود مخروطی بسیار جذاب و دیدنی را با کمک آب مخلوط شده با هوا ایجاد می کند. منظره جذاب و دیدنی که با کمک آب خروجی از نازل کسکید در آبنما دیده می شود. همانند ستونی از آب می باشد که از نازل خارج می شود.

این فوران بسیار زیبا و حجیم آب از خروجی نازل کسکید سبب ایجاد تلاطم در سطح آب حوضچه آبنما می شود که این متلاطم شدن سبب ایجاد تغییر در میزان و شکل آب خروجی از نازل می شود که این اتفاق نیز بر زیبایی هر چه بیشتر آب خروجی می افزاید.

انواع خروجی آب از لحاظ شکلی با استفاده از نازل کسکید

با تغییر سطح تراز نازل کسکید نسبت به سطح آب موجود در حوضچه آبنما خروجی های متفاوتی را از لحاظ شکلی از این نازل می توان بدست آورد چنانچه سطح تراز آب آبنما بالا باشد و تفاوت ارتفاع لبه بالایی نازل نسبت به سطح تراز آب کم باشد آب خروجی از نازل کاسکید حجیم شده و ستون آب خروجی قطور می گردد و چنانچه سطح تراز آب آبنما پایین باشد و تفاوت ارتفاع لبه بالایی نازل کسکید نسبت به سزح سطح تراز آب آبنما زیاد باشد آب خروجی از نازل کاسکید باریکتر گشته و ستون آب خروجی از نازل نازل کاسکید باریک می شود .

نازل های کاسکید قابل تولید با استفاده از سه نوع آلیاز می باشند که شامل آلومینیوم ، استیل 304 و استیل 316 و نیز آلیاژ برنجی می باشد که هر کدام دارای مزایای خاص خود می باشد . برای ایجاد تصویری زیبا از آب با استفاده از این نازل نیازمند طراحی دقیق و پیچیده ای می باشیم.

نازل های کسکید طراحی و ساخته شده توسط جادوی رقص آب دارای طراحی دقیق و استاندارد بوده و پس از طی کردن مراحل گوناگون تست توسط تیم تحقیق و توسعه جادوی رقص آب به بازار عرضه می گردند. امیدواریم با ارائه بهترین محصولات آبنما بتوانیم بهترین و زیباترین تصویر ممکن از آبنما را در چشم هر بیننده نقش بزنیم.

خصوصیات محصول

اطلاعات فنی

جزئیات فنی

فهرست