1. خانه
 2. /
 3. محصولات آبنما حرفه ای
 4. /
 5. تجهیزات کنترل آبنما
 6. /
 7. کنترلر آبنما موزیکال و زیر سطحی

کنترلر آبنما موزیکال و زیر سطحی

ویژگی های برتر محصول
 • دارای پروتکل ارتباطی DMX.
 • دارای 4 عدد خروجی آنالوگ 0v-10v.
 • دارای 8 ورودی دیجیتال.
 • دارای 4 خروجی دیجیتال 500mA.
 • دارای کارت حافظه به منظور ذخیره سازی کارگردانی.
 • دارای پورت ارتباطی USB.
 • با افتخار طراحی و ساخت ایران.
کنترلر آبنما موزیکال و زیر سطحی
کنترلر آبنما موزیکال و زیر سطحی

توضیحات محصول

کنترلر آبنما موزیکال :

کنترلر آبنما موزیکال  یا به عبارت دیگر کنترلر dmx همانطور که از نام آن مشخص می باشد وظیفه کنترل آبنما را بر عهده دارد. به عبارت دیگر در هر آبنمای موزیکال یا آبنمای کف خشک به منظور کنترل تجهیزاتی مانند پمپ های آبنما و یا چراغ های آبنما یا شیر برقی های آبنما نیازمند یک کنترلر یا به عبارت دیگر نیازمند یک کامپیوتر مخصوص می باشیم تا تجهیزات مذکور را در زمان های مشخص و بر طبق یک کارگردانی یا به عبارت دیگر برنامه ریزی از پیش تعیین شده روشن یا خاموش نمایید و یا عملکرد آنها را تغییر دهد . در آبنماهای موزیکال و یا آبنمای زیر سطحی این وظیفه به وسیله کنترلر آبنما انجام می شود . کنترلر ها در واقع یک واسط بین برنامه و نرم افزار کارگردانی آبنما و تجهیزات و عملگرهای موجود در آبنما می باشند .

در بسیاری از آبنماهایی که به صورت سنتی ساخته می شوند معمولا برای هر مصرف کننده مانند شیر برقی یا چراغ آبنما و یا پمپ آبنما یک کابل مجزا از تابلو برق و یا اتاق کنترل آبنما تا محل نصب مصرف کننده کشیده می شود ولی در آبنماهایی که با استفاده از تکنولوژی dmx  ساخته می شوند تنها یک کابل برای انتقال اطلاعات بین تابلو برق کنترل آبنما و محل نصب چراغ ها و شیر برقی های آبنما و پمپ ها کشیده می شود .

و این کابل با انتفال دیتا مورد نظر عملکرد هر یک تجهیزات موجود در آبنما را کنترل می نماید.

با توجه به موارد مذکور در بالا می توان گفت استفاده از تکنولوژی dmx در آبنماهای موزیکال و یا آبنمای زیر سطحی و آبنما ریتمیک یک ویژگی و یا آپشن نمی باشد بلکه یک نیاز ضروری می باشد.

 

خصوصیات محصول

اطلاعات فنی

جزئیات فنی

فهرست