1. خانه
 2. /
 3. محصولات آبنما حرفه ای
 4. /
 5. نازل ها
 6. /
 7. نازل های کلاسیک
 8. /
 9. نازل فوم

نازل فوم

ویژگی های برتر محصول
 • جلوه ای پر جنب و جوش و چشمگیر از پاشش آب.
 • نازل ترکیب کننده اکسیژن در آب
 • دارای خروجی کاملا یکنواخت .
 • وابسته به سطح تراز آب
نازل فوم
نازل پفکی
نازل فوم یا نازل پوفکی

توضیحات محصول

نازل فوم (Foam nozzle) یا به عبارت دیگر نازل پفکی یکی از پرکاربردترین نازل ها در آبنماهای کلاسیک می باشد. واژه فوم یا پفکی از خروجی این نازل که به شکل حجمی  فوم گونه می باشد گرفته شده است . این نازل جلوه ای پر جنب و جوش و چشمگیر را از پاشش آب در فضاهای بیرونی ایجاد می کند.

تصویری گیرا و جذاب که سر زندگی و انرژی را در محیط تدائی می کند . چنانچه این نازل در ارتفاع صحیح و دقیق نسبت به سطح تراز آب موجود در آبنما نصب شود لوله ای بسیار جذاب و دیدنی را با کمک آب مخلوط شده با هوا ایجاد می کند. منظره جذاب و دیدنی که با کمک آب خروجی از نازل فوم در آبنما دیده می شود. همانند ستونی از آب می باشد که از نازل خارج می شود.

این فوران بسیار زیبا و حجیم آب از خروجی نازل فوم سبب ایجاد تلاطم در سطح آب حوضچه آبنما می شود که این متلاطم شدن سبب ایجاد تغییر در میزان و شکل آب خروجی از نازل می شود که این اتفاق نیز بر زیبایی هر چه بیشتر آب خروجی می افزاید.

جنس بدنه نازل فوم :

جنس بدنه نازل فوم یا به عبارت دیگر نازل پفکی از جنس استیل ضد زنگ می باشد و کلیه بخش های داخلی نازل که وظیفه ترکیب آب و هوا را بر عهده دارند نیز از جنس فلزی می باشد .

 

نازل های فوم طراحی و ساخته شده توسط جادوی رقص آب دارای طراحی دقیق و استاندارد بوده و پس از طی کردن مراحل گوناگون تست توسط تیم تحقیق و توسعه جادوی رقص آب به بازار عرضه می گردند. امیدواریم با ارائه بهترین محصولات آبنما بتوانیم بهترین و زیباترین تصویر ممکن از آبنما را در چشم هر بیننده نقش بزنیم.

خصوصیات محصول

اطلاعات فنی

جزئیات فنی

فهرست