1. خانه
  2. /
  3. پروژه های آبنما
  4. /
  5. پروژه آبنمای موزیکال

پروژه آبنمای موزیکال

این بخش شامل پروژهای اجرا شده و یا در حال اجرا آبنمای موزیکال می باشد.

آبنمای موزیکال یا آبنمای رقصان یکی از محبوب ترین انواع آبنما می باشد .یکی از ویژگی های این آبنما امکان پویایی و حرکت موجود در آبنما با توجه به ریتم موسیقی در حال پخش می باشد . آبنمای موزیکال یکی از زیباترین و حرفه ای ترین انواع آبنما های می باشد که قابلیت اجرا در فضاهای کوچک همانند یک حوضچه در وسط یک میدان شهری و یا در درون یک دریاچه بزرگ را دارا می باشد . آبنما موزیکال اوج نمایش هنر و تکنولوژی می باشد که چشم هر بیننده را به خود خیره می کند.

پروژه آبنما موزیکال تلکابین رامسر
آبنمای موزیکال تلکابین رامسر

طراحی و اجرا : 1400-1401

آبنمای موزیکال طیف وسیعی از آبنماها را شامل می شود که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

آبنمای موزیکال ساده :

در آبنمای موزیکال ساده ارتفاع آب خروجی کلیه نازل ها ثابت می باشد بایکدیگر تغییر میکند و افکت ایجاد شده تنها با تغییر رنگ چراغ نازل ها و تغییر در ارتفاع آب خروجی از آنها می باشد یکی از انواع آبنمای موزیکال ساده آبنماهای زینگ که دارای شیر برقی یا بدون شیر برقی می باشند است .

آبنمای موزیکال حرفه ای  :

در آبنمای موزیکال حرفه ای افکت های بسیار گوناگون و متنوع ای وجود دارد افکت هایی شامل افکت کنار زن . افکت شیر برقی یا به عبارت دیگر افکت اکولایزری . افکت های حرکتی مانند افکت والتزینگ و یا افکت بال پرنده . و بسیاری افکت های دیگر که در مجموع به خلق فضایی زیبا و دلنشین کمک بسیاری می کنند . گستردگی یک آبنمای موزیکال بستگی به تعداد و نوع افکت های مورد استفاده در آن دارد .

فهرست