1. خانه
  2. /
  3. محصولات آبنما در باغ و ویلا
  4. /
  5. آبشارهای استیل
  6. /
  7. نازل آبشار

نازل آبشار

ویژگی های برتر محصول
  • نازل پرده آب زیبا از فولاد ضد زنگ با کیفیت بالا و بدون زنگ زدگی.
  • ریزش یکسان و یکنواخت آب از ارتفاع 1.5-1 متری.
  • امکان نصب آسان و سریع در سه عرض 30-60-90 سانتی متری.
  • دارای دوسال گارانتی .
نازل آبشار
نازل آبنما آبشار
نازل آبشار
نازل آبنما آبشار
نازل آبشار

توضیحات محصول

نازل آبشار یا نازل پرده آب یکی از انواع نازل های کلاسیک می باشد.

نازل پرده آب قادر است در خروجی خود آب را به شکل پرده ای باریک در آورد از این رو به آن نازل پرده آب گفته می شود. از ویژگی های این نازل می توان به بدنه تمام استیل آن اشاره نمود که سبب افزایش طول عمر آن می گردد علاوه بر این نازل های آبشار دارای امکان نصب سریع و آسان می باشند که به راحتی می توان از این نازل ها برای لابی ساختمان ها و یا در محوطه باغ یا باغچه ها و نیز در روف گاردن ها استفاده نمود.

یکی از ویژگی های خاص این نازل پرده آب که سبب استفاده گسترده آن می شود عدم نیاز به عایق کاری و آب بندی می باشد ، زیرا این نازل دارای بدنه کاملا یکپارچه بوده و هیچگونه نشتی ندارد. این نازل به راحتی به وسیله یک عدد پمپ با ظرفیت مناسب راه اندازی می شود .

از ویژگی های دیگر و خاص نازل آبشار تولید جادوی رقص آب می توان به وجود بخش آرام کننده یا لمیناتور داخلی نازل اشاره کرد که از آن به عنوان مهم ترین بخش یک نازل آبشار یا پرده آب می توان نام برد زیرا وظیفه این بخش کاهش ارتعاشات موجود در آب که در اثر عبور از درون لوله ها و پمپ ایجاد می شود می باشد.

بخش آرام کننده موجود در ورودی آب نازل آبشار با حذف ارتعاشات موجود در آب سبب ایجاد خروجی کاملا یکنواخت و آرام در لبه آبریز نازل آبشار می گردد.

از دیگر ویژگی های نازل آبشار تولید جادوی رقص آب امکان نصب چراغ مخصوص فول کالر (RGB) بر روی آن می باشد که سبب مضاعف شدن زیبایی آب خروجی از این نازل در هنگام شب می گردد.چراغ نازل پرده آب که از محصولات اختصاصی جادوی رقص آب می باشد دارای بدنه تمام استیل و ولتاژ کار ایمن 12 ولت و استاندارد IP-68 می باشد و به راحتی بر روی نازل های آبشار تولید این شرکت نصب می گردد.

خصوصیات محصول

اطلاعات فنی

جزئیات فنی

فهرست