1. خانه
  2. /
  3. محصولات آبنما در باغ و ویلا
  4. /
  5. نازل آبنما ریزشی

نازل آبنما ریزشی

ویژگی های برتر محصول
  • بدنه تمام استیل.
  • قابلیت نصب از بالا و بغل.
  • عدم وابستگی به سطح تراز آب.
  • طراحی استاندارد و بهینه.
  • با افتخار طراحی و ساخت ایران.
نازل آبنما ریزشی
نازل آبنما ریزشی
نازل آبنما ریزشی
نازل آبنما ریزشی

توضیحات محصول

آبنما ریزشی یا آبنما بارانی یا به عبارت دیگر آبنما پرده ای گونه ای از آبنماهای ثابت می باشد که برای فضاهایی مانند باغ ویلا و تالار یا لابی هتل ها مناسب می باشد.
نازل آبنما ریزشی آب را به صورت قطرات باران و یا به صورت خطی به هم پیوسته و ثابت از ارتفاع 3 تا 6 متری به پایین می ریزد. ریزش آب به این حالت سبب ایجاد فضایی خاص و جذاب همراه با صدایی دلنشین آب و هوایی پاک به دلیل ایجاد رطوبت ناشی از قطرات آب در هوا می شود.
نازل های آبنما ریزشی طراحی و ساخته شده توسط جادوی رقص آب دارای بدنه تمام استیل همراه با 64 عدد نازل در هر متر می باشد . این نازل ها دارای امکاننصب چراغ خطی مخصوص بر روی خود را دارا می باشند تا در هنگام تاریکی با تابش نور به قطرات آبی که از نازل ریزشی میریزد فضایی بسیار جذاب و منحصر به فرد را ایجاد نماید که چشم هر بیننده را به خود خیره می کند. علاوه بر این نازل آبنما ریزشی جادوی رقص آب قابلیت افزایش طول بر حسب نیاز به هر متراژ را دارا می باشد .
عملکرد خاص این نازل به این صورت می باشد که آب ورودی به نازل آبنما ریزشی پس از آرام شدن و از بین رفتن ارتعاشات موجود در سیال توسط تجهیزات و ساختارهای داخلی نازل ریزشی به صورت کاملا آرام و بدون تلاطم از نازل های سوزنی موجود در لبه زیری نازل ریزشی خارج می شود . یکی دیگر از ویژگی های خاص نازل های آبنما ریزشی جادوی رقص آب امکان انتخاب تراکم های مختلف خروجی در هر متر بر حسب تعداد نازل در متر فراهم می باشد و این نازل ها دارای سه تراکم 32 و 64 و 96 نازل در هر 1 متر می باشند که بر حسب نیاز مشتری قابل ارائه می باشد. از دیگر ویژگی این نازل ها قابلیت استفاده به صورت ماژولار می باشد به این صورت که این نازل ها در بلوک های 25 و 50 سانتی متری موجود می باشد و می توان با اتصال آنها به یکدیگر به هر متراژ طول برای هر فضایی دست پیدا کرد علاوه بر این این نازل های آبنما ریزشی دارای پایه نگهدارنده تمام استیل جهت نصب سریع و آسان از بالا یا بغل به سقف یا دیوار را دارا می باشند.
ما در شرکت جادوی رقص آب امیدواریم با ارائه محصولاتی با کیفیت و قیمت مناسب فضاهایی خاص و جذاب را برای مشتریان محصولات خود ایجاد نماییم و هرچه بیشتر برای خلق این احساس برای مشتریان خود تلاش می نماییم.

خصوصیات محصول

اطلاعات فنی

جزئیات فنی

فهرست