محصولات و تجهیزات آبنما در باغ و ویلا

آبنما در باغ و ویلا یکی از اصلی ترین عناصر معماری ایرانی به ویژه در طراحی باغ های ایرانی بوده است. وجود آبنما در باغ و ویلا علاوه بر ایجاد منظره ای زیبا و چشم نواز موجب ایجاد آرامش می گردد.

آب یکی از المان های اصلی طبیعت می باشد و استفاده از آن در فضای باغ و ویلا سبب ایجاد همان حس طبیعی در وجود انسان می گردد. امروزه استفاده از عنصر آب در سبک معماری و طراحی نقش بسیار مهمی دارد . عنصر آب و به عبارت بهتر آبنما در باغ می تواند به عنوان یک المان زیباسازی و یا کاربردی بیونیک نقش مهم و عمده ای در تعریف یک فضا داشته باشد.در سالهای اخیر بسیاری از معماران و طراحان بناها و ویلاها سبک طرح خود را عنصر آب تعریف نموده اندو از عنصر آب و آبنما در بسیاری از طرح های خود بهره برده اند . امروزه به دلیل گسترش زندگی ماشینی و تبدیل شدن اکثر شهرها به فضای شلوع پرهیاهو و خشن از لحاظ معماری استفاده از المان آب و آبنما و فضای سبز منازل همانند حیاط و محوطه اطراف خانه ها می تواند قدری از این خشونت بکاهد و سبب آرامش روح انسان گردد.آبنما در ویلا علاوه بر اینکه سبب خلق منظره ای چشم نواز می گردد صدای آب ایجاد شده از آن نیز که به عنوان یکی از زیباترین و گوشنوازترین صداهای طبیعت می باشد سبب تداعی بسیاری از احساست خوب در روح و ذهن انسان می گردد. بنابراین المان آب به نوعی بخشی مهم از معماری باغ و ویلا می باشد.
این بخش شامل محصولات مرتبط با تجهیزات آبنما در ویلا و کلیه لوازم و متعلقات لازم جهت طراحی و ساخت یک آبنمای زیبا می باشد.کلیه تجهیزات آبنما و نورپردازی فضای سبز شامل انواع پمپ ها نازل ها و چراغ ها و سایر تجهیزات همانند تجهیزات کنترلی مانند ریموت کنترل ها و کنترلر ها و جزئیات لازم جهت طراحی و استفاده و راه اندازی آنها در این بخش موجود می باشد.

فهرست