آبشارهای استیل

  1. صفحه اصلی
  2. /
  3. محصولات آبنما در باغ و ویلا
  4. /
  5. آبشارهای استیل

شیک،ظریف،بی نظیر،زیبا

علاقه مند به یک چشم انداز ظریف از آب هستید؟ آهنگی دلنشین از صدای آب در گوشه ای از استخر، باغچه و یا طراحی دیواری مدرن . نازل پرده آب می تواند انتخاب مناسبی باشد. به کمک نازل های پرده ای تمام استیل می توان درون هر یک از این فضا ها یک آبنمای زیبا و مدرن ایجاد نمود.

پکیج آبشار

پکیج های آبشار استیل دارای طراحی مدرن

نازل پرده آب تمام استیل یا به عبارت دیگر نازل آبشار استیل یک انتخاب بسیار مناسب برای فضاهایی مانند حیاط و باغچه و باغ و ویلا می باشد.این نازل ها با امکان نصب سریع و آسان و خروجی آب پرده ای می تواند موجب خلق فضایی بسیار زیبا و دلنشین همراه با صدای و جلوه حرکت آب بشود.

به کمک چراغ های ضد آب این نازل ها که تماما از جنس فولاد ضد زنگ و یا به عبارت دیگر استیل می باشد می توان بر جلوه هرچه بهتر و بشتر آنها در هنگام شب افزود.علاوه بر این پرده آب استیل را می توان بدون نیاز به تخریب و عملیات عمرانی به صورت روکار نصب نمود.

این نازل ها انتخاب بسیار مناسبی برای ایجاد یک آبنمای زیبا و مدرن در هر فضایی مانند روف گاردن و یا تراس می باشد و با کمک تجهیزات بسیار کمی می توان یک آبنمای بسیار زیبا و شیک در این فضا ها ایجاد نمود و از زیبایی و ضدای دلنشین آب درون روف گاردن لذت برد.

پکیج نازل پرده آب شامل پمپ و چراغ ضد آب مخصوص این نازل و اتصالات مناسب و لازم به منظور آبدهی به نازل می باشد.

فهرست