المان آب و آتش یک انتخاب مناسب برای باغ و ویلا

آبنما آب و آتش چیست ؟

المان آب و آتش و یا به عبارت دیگر نازل آب و آتش یکی از زیبا ترین نازل های مدرن آبنما می باشد.

آب و آتش دو المان متضاد اما زیبا در کنار یکدیگر می باشند از این رو استفاده از این دو عنصر در کنار یکدیگر جلوه خاصی در معماری فضا و لند اسکیپ ایجاد می کند.

زیبایی باغچه و حیاط خانه خود را با استفاده از آبنما آب و آتش بیشتر کنید.

بهشت حیاط خانه شما بدون افزودن آبنمای آب و آتش کامل نیست. نازل آب و آتش یک انتخاب مناسب برای بهبود فضای خارجی خانه شما و یا لند اسکیپ باغ یا ویلای شما می باشد.

با استفاده از آبنمای آب و آتش دو عنصر اصلی طبیعت شامل آب که همواره نماد جریان و زندگی می باشد در کنار آتش که نمایانگر گرما و انرژی می باشد در یک آبنما در کنار یکدیگر قرار می گیرند تا چشم هر بیننده را به خود خیره کنند.

شما می توانید در هنگام استراحت درون تراس یا بام سبز خانه خود و یا باغ و ویلای خود از تماشای سوسوی شعله های آتش که در کنار صدای آرامش بخش جریان آب قرار دارد لذت ببرید و یک فضای زیبا و یک حس منحصر به فرد را تجریه کنید.

از نازل آب و آتش می توان به منظور بهبود انرژی فضاهای خارجی خانه و یا باغچه و باغ استفاده نمود.

به کمک این نازل می توانید از زیبایی یک آبنمای آتش و یک آبنمای کلاسیک در کنار یکدیگر لذت ببرید.

نازل آب و آتش و یا به عبارت دیگر المان آب و آتش یکی از نازل هایی می باشد که در سال های اخیر بسیار مورد توجه طراحان فضای سبز و لند اسکیپ قرار گرفته است.

نازل آب و آتش جادوی رقص آب :

آب نمای آب و آتش تولید جادوی رقص آب دارای امکان نصب سریع و آسان بوده و علاوه بر این قابلیت کنترل به وسیله ریموت کنترل و نیز اتصال به تمامی سیستم های کنترل مرکزی مانند BMS و نیز DMX-512 را دارا می باشد .

علاوه بر این این نازل دارای سیستم کنترل مرکزی کاملا هوشمند می باشد که در هر لحظه جریان گاز و شعله را کنترل کرده و دارای سیستم جرقه زن هوشمند و سیستم منترل شیر برقی گاز به صورت ایمن می باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست